Haber

Başkan Ormankıran’dan Süloğlu Spor’a tam destek

Erdoğan DEMİR – Keşan Postası / EDİRNE (İGFA) – Süloğlu İlçe Stadı’nda oynanan Süloğlu Spor GK, Gazimihal Spor’u 9-0 mağlup etti. Alanında oynanan maçı Süloğlu Belediye Lideri Mehmet Ormankıran, taraftarlarla birlikte izlerken, taraflar Süloğlu Spor GK Futbolcularına “ Şampiyon Süloğlu” tezahüratlarında bulundular.

Maç öncesi soyunma odasında futbolcularla bir ortaya gelen Lider Ormankıran, mahallî idare olarak spora ve atlete dayanaklarının süreceğini belirterek, her dönem kendilerini gururla temsil eden Süloğlu Spor Gençlik Kulübü’nü tebrik etti. Lider Ormankıran, Süloğlu Belediyesi olarak muvaffakiyete koşan ekibimize dayanağımız artarak devam edeceklerini duyurdu.

Maç sonunda açıklama yapan Süloğlu Spor Gençlik Kulübü Antrenörü Altan Yavaş, iki haftadır kadronun galip geldiğine dikkati çekerek, “İnşallah bu sene şampiyon olacağız” dedi.

Attıkları 9 golle büyük bir memnunluk yaşadıklarını belirten Süloğlu Belediye Lideri Mehmet Ormankıran, bu yıl gayelerinin şampiyonluk olduğuna vurgu yaparak, futbolcuları ve hocaları tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu